Igazságos pontosztozkodás Tiszavasváriban
2019. március 03.

Tiszavasvári-Nagyhalász 2:2

Nagy Lali tudósítása a csapataink szerepléséről:

Ifi: Férfias küzdelemben, nagy iramú mérkőzésen igazságos döntetlen született az U19 meccsén. Tiszavasvári - Nagyhalász 1:1 (0:0) gól: Szabó D.

Nagy csapat:
Tiszavasváriban szerepelt a csapatunk. A megfiatalított hazai csapat nem illetődött meg, fegyelmezetten védekezve kontrákra várva próbáltak eljutni a nagyhalászi kapuhoz. Csapatunk sajnos nem olyan hőfokon égett mint az elmúlt héten, bár a vezetést így is megszereztük amelyet még a szünet előtt egalizáltak a hazaiak. Szünet után azonnal előnyhöz jutottunk, amely meglepetésre a hazaiakat doppingolta és egy szemfüles góllal ismét egyenlítettek. A hátralévő húsz percben próbálkoztunk, de a kapufa kétszer is a hazaiakkal volt. Összességében igazságos pontosztozkodás.

Gólszerzők: Tóth G. és Nagy N.